Tomb Raider 1080p izle Türkçe Dublaj

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
baysansli
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Tomb Raider 1080p izle Türkçe Dublaj

​​​​​​Tomb Raider izle, Tomb Raider full izle, Tomb Raider türkçe dublaj izle, Tomb Raider 1080p izle, Babası ortadan kaybolduğunda Lara, 14 yaşındaydı. Bu olaydan yedi yıl sonra yani 21 yaşındayken, küresel ticaret imparatorluğunun başına geçme teklifini reddedip, üniversite dersleri almaya devam ediyor. Diğer yandan Londra’da bisiklet kuryesi olarak çalışıyordur. Lara, yeni bir antik eserin ortaya çıkmasıyla, babasının kayboluş nedenini araştırmaya başlar ve en son gittiği yere gider. Japon kıyılarında bulunan gizemlerle dolu bir adada yapılmış bu mezar, babasının son gittiği yerdir. Lara bu adada, kendini keskin zekası, inatçı ruhu ve dirayeti ile silahlanmış bir halde bulur. Bu azminin dezavantajlı olduğunu düşünür ve maceranın içinde dalar. Lara, aslında bilinmeyene doğru yolculuk ediyordur. Bu yolculukla kendi sınırlarının ötesine geçebilmeyi de öğrenmelidir.

Tür: 1080p Film izle, 2018 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Roar Uthaug

Oyuncular: Alicia Vikander, Dominic West, Walton Goggins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?