beylikdüzü escort

Thor Ragnarok 1080p izle Türkçe Dublaj | Mod Film izle Thor Ragnarok 1080p izle Türkçe Dublaj
Sitemizde şuan toplam 233 film bulunmaktadır.


Thor Ragnarok 1080p izle Türkçe Dublaj


Yükleniyor

İyi Seyirler.
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Thor Ragnarok 1080p izle Türkçe Dublaj

Norse kıyameti olarak bilinen kıyamet tüm ülke de hatta hemen hemen tüm dünya da büyük korkuların meydana çıkmasına neden olmaktadır. Thor Ragnarok 1080p izle, Her şey farklı düşünce altına giriyor olsa da yıllar öncesinden böyle olayların meydana geleceğini söyleyen bilim adamları o zamanlar yalan yanlış haberler verildiği için idam edilmişti. Ama yalan bir araştırma olmadığı şimdi gündeme gelmiş ve ülke ayaklanmıştır. Thor evrenin diğer ucunda hapsolmuş ve yüzlerce yıldır çıkmak için çaba sarf etmiştir. Ama hiç bir şekilde bu çabaları olumlu bir şekilde sonuçlanmamıştır. Asgard’tan uzakta bir yaşam süren Thor artık çabalarının sonuç bulması adına tüm güçlerini bir araya toplamaktadır.

Başarılı olacağına inanmış ve gerçekten de öyle görünmektedir. Thor Ragnarok türkçe dublaj izle, Asgart çok büyük bir yıkımın eşiğinde olsa da Thor’u hapsedildiği yerden çıkarmamak adına ellerinden geleni yapmaya başlayan insanoğlu yüzlerce deney yapmıştır. Onun aşamayacağı bir engel daha oluşturmak istiyorlar. Hela adında ki acımasız yıkım ekibi Asgard’ı yıkmayı göze almış olsa da tek çarenin şu an da Rangarok olduğu görüntülenmektedir. Asgard’ın yıkılmaması adına çok çabalar sarf ediliyor olsa da özgür bir yaşam için ortaya çıkarılacak olan Hulk bakalım yıkım ekibine karşı tek başına da olsa mücadele edebilecek mi? Hepsini film içerisinde barındırdığı için sizleri film ile baş başa bırakıyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Bilim Kurgu Filmleri, En İyi Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Taika Waititi

Oyuncular: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?