Shadow izle 2019 Türkçe Dublaj

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Shadow izle 2019 Türkçe Dublaj

Shadow izle, Shadow 2019 izle, Shadow türkçe dublaj izle, Lamont Cranston gündüzleri zengin bir iş adamı gibi işine gider ve akşamları da evine gelir. Mesai saatlerinde çalışanlarına o kadar güzel davranır ki işçiler onu hep iyi taraflarıyla hatırlayacaktır. Evli olmasına rağmen geceleri dışarı çıkan Lamont gece yarıları derin suçlar işlemekte ve geri de en ufak bir delil bırakmamktadır. Her şeyi planlı bir şekilde ilerleten bu adam artık o kadar profesyonel olmuştur ki bazen yaptığı işlere kendisi bile inanmaktadır.

Shadow 2019, Çocukluğunda ders aldığı hocası olan Ying Ko tarafından çok şey öğrenmiş olan Lomont artık onun adını aklından hiç çıkarmaz. Onun sayesinde nerede nasıl davranacağını bilen Lamont karanlık hayata doğru ilerlemektedir. Diğer zenginler ile yaptığı toplantılar da güzel konuşması sayesinde onları etkiler. Zengin arkadaşlarına iş atmak için plan yapan Lomont onlar üzerinde planını uygulamaya başlar. Bu sayede de daha çok zengin olup bazı şeylerin değerini daha çok anlamalarını sağlayacaktır. Bakalım Lomont bu iş adamlarından neler çekecek? Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - Çin

Yönetmen: Yimou Zhang

Oyuncular: Chao Deng, Ryan Zheng, Li Sun

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?