Savaştan Sonra izle 2017 (Mudbound) Türkçe Dublaj

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
baysansli
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Savaştan Sonra izle 2017 (Mudbound) Türkçe Dublaj

Savaştan Sonra izle, Savaştan Sonra türkçe dublaj izle, Mudbound izle, Laura McAllan, hem korkutucu hem de yabancı bulduğu Mississippi’de çocuklarıyla birlikte yaşamaktadır. Laura, çocuklarını kocasının sahip olduğu bir çiftlikte yetiştirmeye çalışmaktadır. Sıkıntıları olan Laura ve ailesi bu sıkıntılarla baş etmeye çalışırken savaştan dönüp gelen iki adam, bu çiftlikte çalışmaya başlar.

Savaştan Sonra izle

Mudbound türkçe dublaj izle, Jamie McAllan, Laura’nın kayınbiraderidir ve eşinden çok farklı, çekici ve oldukça yakışıklı bir adamdır. Ronsel ile beraber savaştan dönen Jamie, savaş kahramanı olarak dönmüştür. Acımasız bir savaşın her halini gören Jamie ve Ronsel, bu sefer de yaşadıkları bölgede ikinci bir savaşa girerler. Irkçılıkla mücadele etmeye kararlı olan iki savaş kahramanı bu konuda ne gerekiyorsa yapmaktan geri durmayacaktır.

Tür: 1080p Film izle, 2018 Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Dram Filmleri, En İyi Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Dee Rees

Oyuncular: Garrett Hedlund, Jason Mitchell, Carey Mulligan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?