beylikdüzü escort

Labirent Ölümcül Kaçış 1080p izle Türkçe Dublaj | Mod Film izle Labirent Ölümcül Kaçış 1080p izle Türkçe Dublaj
Sitemizde şuan toplam 233 film bulunmaktadır.


Labirent Ölümcül Kaçış 1080p izle Türkçe Dublaj


Yükleniyor

İyi Seyirler.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Labirent Ölümcül Kaçış 1080p izle Türkçe Dublaj

Labirent Ölümcül Kaçış izle, Labirent Ölümcül Kaçış 1080p izle, Labirent Ölümcül Kaçış türkçe dublaj izle, Thomas son günlerinde değişik bir şeylerin olduğunu hissetmiştir. Ne olduğunu çözememiş olsa da kendi kurgularından birisi olduğunu sanıp artık farklı düşüncelerden çıkmıştır. Ne olursa olur ve bir gecenin sabahında kendini birden havaya doğru çıkarken görür. Bir asansör içerisinde tıkalı kalmış olan Thomas bir asansörün ulaşabileceği hızın kat ve kat fazlasıyla göğe yükselmektedir. Bir gökdelen içerisinde olan Thoms asansörün kapılarının açılmasıyla birlikle on kişiye yakın bir genç ile karşı karşıya kalır. Ne olduğunu anlayamıyor olsa da sorgulamaya çalışmaktadır.

Labirent Ölümcül Kaçış, Thomas bu genç grup ile karşı karşıya geldikten sonra adını, ailesini kısacası hayatının geri kalanında ki hiç bir şeyi hatırlamamaktadır. İşin en ilginç yanı ise karşısında ki on kişilik genç grup da aynı onun gibidir. Onlarda geçmişe dönük hiç bir şey hatırlamak ve saf bir şekilde birbirlerine bakarlar. Hepsininde aklında ki tek şey ortak bir algıdır. Algı dediğimiz hepsi de bir adres ve o adresin sonunda bir labirent olduğudur. Hatta o labirentin sürekli açık olmadığını belirli aralıklarla kapısının açıldığını bilirler. Gün yüzünde açık olan labirentin olduğu yerde ne zaman gündüz ne zaman gece olacağı bilinmemektedir. Ama her geçen gün gruba yeni birisi eklenmekte olsa da yeni kişi ayda bir gelmektedir. Yeni üyelerin aklında daha çok bilgiler var ama hepsinde de parça parçadır. Şimdi yapmaları gereken tek şey o bilgileri bir araya getirip çözüm yolu elde etmektir.

Labirent filminin son filmi olan ” Labirent Son İsyan izle ” filmini Full HD 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Tür: 1080p Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Bilim Kurgu Filmleri, En İyi Filmleri izle, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Wes Ball

Oyuncular: Dylan O'Brien, Aml Ameen, Will Poulter

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?