Karanlık Lanet izle 2019 (The Dark) Türkçe Dublaj

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Karanlık Lanet izle 2019 (The Dark) Türkçe Dublaj

Karanlık Lanet izle, Karanlık Lanet türkçe dublaj izle, Karanlık Lanet full izle, Jozef Hofer gençliğinde ve günümüzde çok serseri kılıklı birisidir. Yaptığı onlarca suç ve suçun yanı sıra işlediği farklı olaylar yüzünden başı şimdi derde girmiştir. Her tarafta polisler tarafından aranıyor olması onun için güzel bir şey değildir. Çünkü günlük yaşantısını sürdürebilmesi için sokaklarda haltlar yemesi gerekmektedir. Ama şimdi evden dışarı kafasını çıkaramaz.

Çünkü her yerde polisler tarafından aranmaktadır. Herkesten uzak ve kendisini kimsenin bulamayacağı yerler keşfetmek ister. Bu yüzden de Devil’s Den adında ki bir orman hakkında kitaplar kur ve internet üzerinden bilgiler alır. Aldığı bilgiler de ormanın ıssız bir orman öğrendiğinde bu ormanın kendisini orada bir süre saklayabileceğini düşünmüştür. Ormana doğru yola koyulur. Orman içerisinde hızlı hızlı ilerlemekte iken birden bire arkasında birisinin kendisini takip ettiğini düşünür. Bakalım o arkasında ki adam kim?

Tür: 2019 Filmleri izle, Korku Filmleri, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - Avusturya

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Justin P. Lange

Oyuncular: Nadia Alexander, Toby Nichols, Karl Markovics

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?