John Wick 2 1080p izle Türkçe Dublaj

1

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
John Wick 2 1080p izle Türkçe Dublaj

John Wick 2 izle, John Wick 2 full izle, John Wick 2 1080p izle, John Wick 2 türkçe dublaj izle, John Wick hayatında ki yaptığı doğrular yüzünden sevilmeyen birisi haline gelmiştir. Hani doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye bir söz var ya o sözün şekil bulmuş hali John Wick’in hayatıdır. Peşinde ki FBI ajanları ve polis teşkilatı onu bir türlü bulamaz. Anayasanın bir maddesine göre kural ihlali yapmış olan John Wick hayatının en zor dönemlerini yaşamaya başlamıştır. Firari bir şekilde hayatına devam ediyor olmasına rağmen oldukça rahat gezip tozmaktadır. Karşılarına çıkan polis ve ajanlardan da bir şekilde kurtulmayı hep başarmıştır.

John Wick 2, John Wick’i öldürüp kellesini getirene 14 milyon dolar konmuş olması onun işini çok zorlaştıracaktır. Ülke dışına çıkmak istese çıkamayacak içeride saklansa bir şekilde bulunacaktır. Onun bu kadar büyük ne suçu olduğunu düşünüyorsanız ülkenin büyük elçiliğini Continental Hotel de öldürmüş olmasıdır. Başında ki büyük dertler yüzünden de plan yapma fırsatı bulamaz. Hayatı şu an da anlık yaşıyor olması onun için aslında pek de iyi değildir. Bir saatlik bir kaçış süresi verilen John Eick bu bir saat içerisinde kimse tarafından dokunulmayacak. John Wick akıl dolu bir kaçış sistemi sayesinde ortadan kaybolacak ve kimse onu bir daha göremeyecek gibidir. Bakalım John Wick nereye kaçtı?

Yakında vizyona girecek olan John Wick 3 Parabellum izle Filmini sitemizden izleyebilirsiniz.

Tür: Aksiyon Filmleri izle, Altyazılı Film izle, En İyi Filmleri izle, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Chad Stahelski

Oyuncular: Keanu Reeves, Common, Laurence Fishburne

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?