beylikdüzü escort

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle Türkçe Dublaj | Mod Film izle Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle Türkçe Dublaj
Sitemizde şuan toplam 233 film bulunmaktadır.


Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle Türkçe Dublaj


Yükleniyor

İyi Seyirler.
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle Türkçe Dublaj

Ethan Hunt ve çok uzun yıllardan beri birlikte çalıştığı ajan arkadaşları ile sıkıntılı zamanlar geçirirler. Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle, Bu sıkıntılı zamanlar onların her geçen gün daha da hizlerini karatmaktadır. Sıkıntılı olma sebepleri ise kendilerine verilmiş olan Berlin’de ki ajanlık görevini başarısız bir şekilde tamamlamış olmalarıdır. Ethan Hunt bu yüzden CIA ajan listesinde en önlerdeyken şimdi en altlara kadar inmiştir. Bunun üzerine hataları silinir ve bu ekip bi göreve daha çıkar. Bu görevde de küçücük bir hata yaptıkları için kendilerini ele vermiş olan ekip artık CIA ajan listesinde kara listeye girerler.

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar türkçe dublaj izle, Ethan Hunt kendisini affettireceğini düşünürken daha da diplere düştüğü için psikolojisi tamamen alt üst olmuştur. Bir daha kendilerine hiç bir şekilde görev verilmeyeceğini düşünen ekip artık tam ümidi kesmişken insanlığı zora sokacak olayların yaşanmaya başlamış olması onları da koşuşturma içerisine sokar. Bu elip haricinde kimse insanlığı kurtarmak için değil de kendilerini kurtarmak için uğraşırlar. Ekip insanlığı kurtarıp tekrar liste de en önlerde olmak istiyorlar. Herkes gibi ekip koşuşturuyor ve bir an önce bu sıkıntılı olaylara karşı başarılı sonuç elde etmek isterler. Bakalım ekip cidden bu işte başarılı olabilecek mi? Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 1080p Film izle, 2018 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Altyazılı Film izle, En İyi Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Christopher McQuarrie

Oyuncular: Tom Cruise, Henry Cavill, Rebecca Ferguson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?