Geliş – Arrival 1080p izle Türkçe Dublaj

1

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
baysansli
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Geliş – Arrival 1080p izle Türkçe Dublaj

Arrival izle, Arrival türkçe dublaj izle, Geliş izle, Geliş türkçe dublaj izle, Bilim kurgu severlere yönelik uzun metrajlı Arrival 2016 filmi uzaygemileri içerisinde uzaylıların dünyayı işgal etmesi üzerine beyaz perdeye aktarılmıştır.Bu uzaylıların dost mu düşman mı olduğunu anlamak için çalışmalar yapan hükümet ordunun içerisinde dil bilimi ile uğraşan Dr Louise Bankı göreve çağırır.

Geliş 1080p izle, Porfesöre destek olması için de Fizikçi Lan Dolly görevlendirerek uzaylılar ile iletişim bağı kurulmasını emrederler. Profesör ve iş ortağı çalışmalara başlarken başka ülkeler bu uzaylılara ve gemilerine savaş açar. Bu savaşı önlemek te yine Profesör ve ortağına düşer böylelikle intergalaktik bir savaşı iletişim dili sayesinde çözerler.Diğer taraftan iletişim ile uzaylılara ulaşmaya çalışan ikiliye ordu baskı yaptırmakta ve saldırı hazırlıkları yapmaktadır.

Tür: 1080p Film izle, Altyazılı Film izle, Bilim Kurgu Filmleri, En İyi Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?