beylikdüzü escort

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle Türkçe Dublaj Full HD | Mod Film izle Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle Türkçe Dublaj Full HD
Sitemizde şuan toplam 233 film bulunmaktadır.


Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle Türkçe Dublaj Full HD


Yükleniyor

İyi Seyirler.
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle Türkçe Dublaj Full HD

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 türkçe dublaj izle, İnsanlar arasında olduğu gibi hayvanlar arasında da bir takım sorunlar meydana gelmektedir. Günlerden bir gün köpek Down ile kedi Tom aralarında geçen olayları açığa döker. Bu ikili önceden çok güzel anlaşabilen ikili olsa da şu an birbirlerine karşı aşırı nefret bürünmüştür. Hırçın Down arkadaşlarını toplayıp bir gün Tomun önünü keser. Tom kaçacak delik ararken kendi kurguladığı bir plan sayesinde onların elinden kurtulmayı başarır.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Tom da en güvendiği dostlarını topladığı zaman Down’u tenha bir yerde beklemektedirler. Bu durumdan tamamen habersiz olan Down yine de her şeye hazırlıklıdır. Bu sefer de onun önünü kesmiş olmasından bir şey çıkmayacağını düşünür. Ama Tom oldukça ciddi bir şekilde onu odada kıstırmıştır. Down ve Tom2un sahibi işten geldiğinde her şey çok farklı olsa da o evde yokken Down ve Tom ortaılığı karıştırmaktadır. Ama işin sonucunda varacakları tek bir konu vardır. Kavga ile bir yere varılmadığı.

Tür: 2019 Filmleri izle, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Chris Renaud, Jonathan Del Val

Oyuncular: Patton Oswalt, Kevin Hart, Eric Stonestreet

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?