Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle (2018) Full HD

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
baysansli
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle (2018) Full HD

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle, Enes Batur Hayal mi Gerçek mi full izle, Enes Batur Sungurtekin hayatı boyunca hep bir şeylerin iyi olmasını isteyen çocuktur. Annesi ve babası tarafından oldukça sevilen ve tek çocuk olması onun için bir çok konu da avantaj haline gelmiştir. Enes Batur’un babası polis, annesi ise hemşiredir. Anne ve babası sevdiğini hissettiremez. Çünkü anne baba hep iş dolayısıyla meşgul olmaktadır. 6 yaşında kendisine hediye olarak alınan bilgisayar sayesinde hayatı değişmiştir. Çünkü bilgisayar kullanmayı oldukça çözmüş olan Enes Batur değişik değişik işlere atılma planı yapmaktadır.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi izle

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi 2018, Bütün günlerini bilgisayar başında harcayan Enes Batur video çekip internet üzerinde paylaşınca izlenme aldığını fark eder. Kendisine ait bir kanal açar ve kanalda her gün videolar paylaşır. Bu durum her geçen gün onun hoşuna gitmeye başlamıştır. Her geçen gün izlenme sayısı iiye katlanıyor olması onun artık hayatında ki bazı şeylerin değişmesine de yol açar. Enes Batur aylar sonra internet üzerinden para kazanmaya başlayınca üniversite hayallerini çöpe atmıştır. Ailesi ise buna karşıdır. İnternet işlerini bırakıp üniversite hayallerinin peşinde koşmasını ister. Enes Batur bakalım neler yapacak. Hep birlikte izliyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2018 Filmleri izle, Komedi Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.7

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Enes Batur, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?