Dunkirk 1080p izle Türkçe Dublaj

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Dunkirk 1080p izle Türkçe Dublaj

Dunkirk izle, Dunkirk türkçe dublaj izle, Dunkirk 1080p izle, İkinci Dünya Savaşı esnasında Nazi Ordusu’nun Müttefiklerin askerlerini Dunkirk şehri yakınlarında sıkıştırmasını ve bu askeri birliğin türlü çalışmalar sonucu kurtarılmasını konu edinen film, tamamen gerçek bir tarihi olaydan yola çıkarak çekilen bir yapım olma özelliğindedir. İngiliz Hükümeti tarafından oluşturulan kurtarma planının uygulanması ve dönemin başbakanı Winston Churchill’in olaya müdahale etmesini konu edinen filmde acımasız Alman Nazi Ordusu tarafından karardan kuşatılan askeri birliğin kaçacak yer bulamayıp deniz ve Nazi Ordusu arasında sıkışıp kalması anlatılır. Nazi Ordusu’nun hava saldırısı ile ortadan kaldırmak istediği askeri birliğin yardımına Kanada, Belçika, İngiltere ve Fransa gibi müttefik devletler koşmaya çalışacaktır. Aksiyonun doruk noktasında olduğu filmlerden olan Dunkirk, vizyona girdiği yılın en çok izlenen filmlerinden biridir.

Tür: 1080p Film izle, 2018 Filmleri izle, Altyazılı Film izle, En İyi Filmleri izle, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2017 - ABD, Fransa, İngiltere, Hollanda

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Fionn Whitehead, Mark Rylance, Tom Hardy

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?