Demon Eye izle (2019) Şeytan Göz Türkçe Dublaj

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Demon Eye izle (2019) Şeytan Göz Türkçe Dublaj

Demon Eye izle, Demon Eye full izle, Demon Eye türkçe dublaj izle, Şeytan Göz izle, Genç bir kızın en sevdiği, en değer verdiği şey babasıdır. Babası ile birlikte her şeyi yapan kız çocuğu onunla her şeyini paylaşmaktadır. Günlerden bir gün ne olursa olur ve telefonda almış olduğu haber karşısında birden göz yaşına boğulur.Telefonda ona gelen babasının vefat etmiş olmasıdır. Babasına böyle birden bire ne olduğunu bilmiyor olsa da babasını defnetmiştir. Bu olayın üzerinden bir kaç sene geçmiş olsa da halen inanamamaktadır. Bir yerlerden çıkıp gelecek gibi düşünen genç kız artık babasının ölümünü araştırmak ister. Bu yüzden de köy evine doğru yola koyulan kız orada bir kaç gün kalır ve araştırmalar yapmaya başlar.

Şeytan Göz türkçe dublaj izle, Evi didik didik aramaya başlamış olan kız mutlaka bir şey bulacağına inanmaktadır. Bir an olsun ümidini yitirmeyen genç kız artık harap olmuş olsa da pes etmemektedir. Evde bulduğu bir muskayı hemen büyücülere götürür. Büyücüler muska açmanın ona pahalıya geleceğini söyler. Kız her şeyi göze alır ve büyücüler ile işbirliği yapar. Burada farklı işlerin döndüğünü sezen genç kız babasının şüpheli ölümünü bulacağına inanır. Büyücülerin ona verdiği bilgiler sayesinde büyük dertlerden kurtulacak olan kız artık hiç bir şeyi tınlamaz. Bu işlerle uğraştıkları sırada genç kıza ve büyücüye musallat olacak olan bazı şeyler onların hayatını karartacak gibidir.

Tür: 2019 Filmleri izle, Korku Filmleri, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 4.3

Yönetmen: Ryan Simmons

Oyuncular: Darren Day, Liam Fox, Ellie Goffe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Demon Eye izle (2019) Şeytan Göz Türkçe Dublaj” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Samican - 5 ay önce demiş ki:

    Güzel