Dağ 1 izle (2012) Full HD Yerli Film

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
baysansli
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Dağ 1 izle (2012) Full HD Yerli Film

Dağ 1 izle, Dağ 1 full izle, Dağ 2012 izle, Oğuz bedelli askerlik yerine, kısa dönem askerlik yapmayı tercih eder. Bedir ise askerliğini uzun dönem yapan ve kimseyle anlaşamayan arıza bir erdir. Üstelik aldığı cezalardan dolayı askerliği iki sene daha uzamıştır. Oğuz’a da devamlı dalaşan Bedir, “poşetsin sen” diyerek küçümsediği devresiyle omuz omuza bir mücadeleye gireceğinden habersizdir.

Bölükte bulunan bir ekip, iletişim anteni tamiri için görevlendirilir. Habersiz bir şekilde bu ekip teröristlerin pususuna düşer. Ekipte sadece Bedir ve Oğuz hayatta kalır. Aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakan iki genç asker karşılarındaki asıl düşmana karşı birlik olurlar ve mücadeleye başlarlar. Bu arada amansız hava koşulları, kötü coğrafya ve çetin düşmana rağmen hayatta kalıp vatanı korumayı birinci vazife olarak görürler.

Tür: 1080p Film izle, Aksiyon Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Dram Filmleri, En İyi Filmleri izle, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2012 - Türkiye

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Alper Çağlar

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Fırat Doğruloğlu

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?