Climax izle Türkçe Dublaj Full HD

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
baysansli
FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Climax izle Türkçe Dublaj Full HD

Climax izle, Climax türkçe dublaj izle, Climax full izle, 1995 yılında çok meşhur olmuş ve tüm Dünya da son günlerde sözü geçen 20 dansçı her gittiği yerde ki izleyicilerini tatmin etmeyi başarmaktadır. Gelen herkes izlediği gösteri karşısında oldukça memnun kalırlar ve bir daha gelmek için günlerce öncesinden bilet almaktadırlar. Bu 20 dansçı daha da gelişmek adına bir gün verilen karar sonrasın da 3 günlük bir prova adına ormana götürülür. Orman da niye prova yaptıklarını bilmiyor olan bu 20 dansçı emir büyük yerden deyip kendilerine söylenenleri yapmaktadırlar.

Climax 2018, Prova oldukça güzel bir şekilde ilerlemekte ve geceleri oyunlar oynayıp eğlenen bu grup artık 3. günün de sonuna gelmiştir. Bu grup buradan ayrılmadan önce ormanı birbirine katmak isterler. Yani ormanda güzel bir parti düzenlemek isterler. Şehir merkezinden gerekli olan şeyleri alırlar ve burada ki eğlencelerine eğlence katmak için hazırlıklara başlarlar. Alkol olan bu parti de içtikçe sarhoş olmaya başlayan bazı kişiler ortalığı karıştırmaya başlar. Ama herkesin kafası iyiden iyiye gitmeye başladığı için ortamda ki hallerin değiştiğini kimse fark edememiştir. Alkol bittikçe yenileri açılıyor. Bu durum ise grubun orada sonunun pek iyi görünmesine neden olmuyor. Bakalım bu grup ormanda neler yaşayacak.

Tür: 1080p Film izle, 2018 Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2018 - Fransa

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Gaspar Noé

Oyuncular: Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?