Börü izle 2018 Filmi Full HD

0

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Börü izle 2018 Filmi Full HD

Börü izle, Börü full izle, Polis Özel Harekat çok uzun uğraşlar sonucunda yetenekli insanları ayırt edip bir tim oluşturma kararı alır. Börü 2018 izle, Çok sayıda kişi çok büyük mülakatlardan geçirilip aralarından en iyi olanlar seçilir. Yetenekli ve dikkat konusunda uzman haline gelmiş tim tüm ülke de Börü olarak bilindiği için duyan herkes bir adım geri atmaktadır. Dosta güven düşmana korku veren bu tim çok sayıda olayla karşı karşıya kalır. Bu timin üstesinden gelemeyeceği hiç bir görev yoktur.

Börü 2018, Oldukça sağlam bir kadroya sahip olması orduya güç kazandırmıştır. Vatan aşkı ile yanıp tutuşan tim bir yerde bir şeyler olsun da hemen onları yok etmek için canla başla mücadele ederler. Çoğu zaman vatanı içeriden fethetmek istiyor olsalar da tim o kadar zeki ve akıllıca bir plan yapar ki bunu kimse anlayamaz. Tarih öğrenmek yerine tarih yazan bu tim bir çok kişinin güvendiği büyük dağ gibidir. Masum insanları korumak, suçluları yakalamak ve yardıma ihtiyacı olanlara yardımda bulunan bu tim kısa süre de herkesin göz bebeği haline gelmiştir. Bu durum düşmanlara korku verdiği için çok sessiz bir hava hakimdir. Bu tim oldukça bir sıkıntı olmuyor olsa da bakalım nelerle uğraşıyorlar.

Tür: 2018 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Savaş Filmleri, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Can Emre, Cem Özüduru

Oyuncular: Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Börü izle 2018 Filmi Full HD” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Erol Taskin - 2 ay önce demiş ki:

    aylardır arıyorum sonunda buldum teşekkürler modfilmizle

  2. Stxcg - 2 ay önce demiş ki:

    Türk tarihinin en iyi filmlerinden.