Blade Runner 2049 Bıçak Sırtı izle 1080p Türkçe Dublaj

1

Açılmayan Filmlere Yorum Yaparak Açılması Bekleyiniz. Sunucu Yoğunluğuna Bağlı Olarak 5-10 Dakika İçerisinde Açılacaktır.


Açılmayan filmleri yorum atarak bildirebilirsiniz.
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Blade Runner 2049 Bıçak Sırtı izle 1080p Türkçe Dublaj

Blade Runner 2049 Bıçak Sırtı izle, Blade Runner 2049 Bıçak Sırtı türkçe dublaj izle, Blade Runner 2049 Bıçak Sırtı 1080p izle, Blade Runner serisinin devam niteliği taşıyan ikinci filmi olan Blade Runner 2049’da uzak gelecekte geçen bir distopik dünya konu edinilmektedir. Bu dünyada yaşamakta olan Memur K. kafasında yer alan bazı sorular ile mücadele eder. Los Angeles Polis Departmanında görev yapmakta olan Memur K. tüm dünyayı kaosa sürükleyecek nitelikteki sorunlar ile baş etmeye çalışmaktadır. Bu sorunlara odaklanmış bir şekilde hayatına devam etmeye çalışan Memur K. ilk Blade Runner filminden aşina olduğumuz karakter Rick Deckard ile karşılaşır. Bu karşılaşma şüphesiz Memur K.’nın aklında yer eden kaotik soruların cevabı niteliğinde olacaktır. Uzun zamandır gizlenmeye çalışılan bir sırrın açığa çıkma ihtimali ile Blade Runner evreni kaosa daha da yaklaşır.

Tür: 1080p Film izle, Altyazılı Film izle, Bilim Kurgu Filmleri, En İyi Filmleri izle, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Ryan Gosling, Harrison Ford, Jared Leto

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?